צרו קשר
חייגו עכשיו
052-2532943
פנו אלינו בדוא”ל:
izikbi@gmail.com

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

מאמרים


צילומי טבע ונוף: תמונות של חיות

עיצוב הפנים עשוי להוות אתגר לא פשוט ובמקרים רבים אף יקר במיוחד. עם זאת, סוד הקסם נמצא דווקא בפרטים הקטנים, ולעתים דיי בכמה פריטים דומיננטיים כדי לייצר אווירה הרמונית ולהפוך את החלל לפינה שקטה ומיוחדת.

למאמר במלואו >

תמונת פרחים - הדרך האלגנטית להוספת שיק מעניין בחלל הביתי והמשרדי

מחפשים תמונות לבית, למשרד, לחדר ישיבות או חדר ההמתנה? מתקשים לבחור בין ציור אבסטרקטי, תמונת פרחים, צילום פנורמי או אמנות דיגיטלית?

למאמר במלואו >

הדפסת תמונות על קנבס

הדפסה על קנבס הפכה לפופולרית למדי במהלך השנים האחרונות וזאת נוכח היתרונות הרבים שהבד הייחודי מציע. השימוש בבד קנבס החל את דרכו בעולם האומנות ושימש ציירים ואונים כמצע ומשטח לציור. בהמשך הפך הקנבס לחומר עליו מציירים באופן ישיר והתוצאות האיכותיות הביאו יוצרי

למאמר במלואו >

וויזואליות מרתקת: תמונות למשרדים

משרדים רבים במדינת ישראל הבינו שבכדי ליצור סביבת עבודה מעניינת, מרתקת ומושכת את העין, ישנו הצורך בשימוש תמונות ופריטי אומנות שמעניקים עומק ומבטאים את אופן המשרד.

למאמר במלואו >

תמונות יפות לסלון – איך בוחרים?

עיצוב ביתנו הינו תהליך חוב מהרבה בחינות. ראשית, מדובר על אווירת הבית שנוצרת על פי אופי הרהיטים, גופי התאורה, דלתות הפנים והפריטים האומנותיים שגורמים לשינוי הגדול ביותר. בכדי להתאים את סגנון הבית לציורים, לתמונות ולשאר פריטי הנוי ששוכנים אצלנו בבית, חשוב ל

למאמר במלואו >

תמונות נוף מדהימות

תמונות נוף מהוות תוספת אומנותית ומעוררת השראה בכל בית, משרד, בית מלון, מסעדה ועוד. האהבה לטבע הינה משותפת לרבים והיכולת ליצור תמונות נוף איכותיות ומרשימות מאפשרת לנו ליהנות מיופיו של הטבע, החי והצומח גם בבית או במקום העבודה.

למאמר במלואו >