צרו קשר
חייגו עכשיו
052-2532943
פנו אלינו בדוא”ל:
izikbi@gmail.com

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

תקרות שמיים: מה זאת אומרת ולמה זה כדאי

תקרות שמיייםכיפת השמים נמצאת כל העת מעלינו. אבל כאשר אנו נמצאים בתוך הבית, בעבודה או בכל מקום אחר שבו ישנו גג ותקרה, מרביתם נסתרים מאיתנו. איציק הצלם מצא רעיון יוצא מגדר הרגיל. שמו של הרעיון, תקרות שמיים. ואם זה נשמע מעניין, דעו שזה אכן כך. נסביר על כך יותר בפירוט ונבין למה זה כדאי. 

תקרות שמיים על בסיס צילומים מרהיבים 

באופן שגרתי, נהוג לתלות תמונות או תצלומים יפים, הדפסים וכדומה, על הקירות. בכל בית, קליניקה, משרד או עסק, ניתן לראות תמונות יפות (או לפחות ראוי לתלות כמה מהן, לקישוט). אבל מי אמר שזהו כלל שלא ניתן להגמיש? ובכן, זה בדיוק מה שעושות תקרות שמיים. ראשית, בוחרים צילום מרהיב ומיוחד של השמיים. שנית, מחליטים באיזה חדר ותחת איזו תקרה לקבוע את התצלום. לאחר מכן – מרוצים מהתוצאות. 

תקרה בנוסח השמיים, אין זה סתם צילום של פיסת כחול ואיזה ענן חולף. מדובר בתצלום אומנותי ממש, כזה שמצליח להראות אופי ודינאמיות, תנועה ועושר אל אלמנטים. ציפורים חולפות, עננים משיטים, עצים שכמו צומחים ממש מעל הראש ומטילים צל נעים. כעת, יתכן שברור לכם מדוע זה יכול להיות יפה ונאה כל כך גם אצלכם. אך אם תרצו לדעת מדוע זה כדאי, קבלו שלל סיבות טובות. 

תקרת שמיים, גבוה מעבר ליופי 

כאשר מעל הראש ניתן להביט בכל רגע בשמיים הכחולים, ההשפעה מלהיבה ודרמטית. 

• כל חלל הפנים משתנה – הכל נראה גדול יותר, רחב יותר, מיוחד יותר. אפשר להשיג זאת בלי שצריך לשפץ או לשנות מבחינה אדריכלית.

• מרגיע מאוד – תקרה מסוג זה יוצרת אווירה מאוד מרגיעה. מאוד הרמונית. שמחה בלב, מי צריך יותר מזה. 

• אופי מיוחד – כאשר כל כך הרבה משרדים או מוסדות נראים ממש אותו הדבר, כך ניתן ליצור משהו שונה, מאוד יפה וייחודי. 

• אומנות נכנסת פנימה – חובבי האומנות יעריכו מאוד, במיוחד את התמונות שהופקו בנופך אומנותי ויצירתי מאוד. 

חושבים על יופי, להכניס פנימה את השמיים? תקרות שמיים, יופי של דבר גם אצלכם.