צרו קשר
חייגו עכשיו
052-2532943
פנו אלינו בדוא”ל:
izikbi@gmail.com

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

צלם מוצרים מקצועי – מה חשוב לדעת?

הצורך בצילום מוצרים עולה בדרך כלל למטרות כמו פרסום ושיווק העסק ומוצריו ובעיקר במצבים של צילום קטלוג מוצרים, פרסום בעיתונים ובמגזינים וכיוצא בזה. 

בכל מקרה, במקרים של צילום מוצרים מקצועי, קיימת חשיבות גבוהה לא להתפשר על פחות מהצלם המקצועי, המוכשר והמנוסה ביותר עבור המטרה. 

חשוב לציין, שכיום, לכל אחד יש מצלמה משוכללת בטלפון החכם שלו, אבל בכדי להוציא מהמוצר את המיטב ולגרום לו להיראות מזמין ומרשים, קיימת חשיבות גבוהה לצלם אותו על הרקע הנכון, לבצע את הצילום מהזוויות הנכונות ולעשות שימוש לצורך הצילום במצלמות איכותיות ומתקדמות ולכן, רק צלם מקצועי המתמחה באופן פרטני בצילום מוצרים, יכול להוות ככתובת הנכונה למטרה.

 

צלם מוצרים מקצועי  - שלבי הצילום

צילום מוצרים מקצועי אשר יבוצעו על ידי צלם מנוסה ומקצועי, יתבצעו בדרך כלל בשלבים:

השלב הראשון יהיה התכנון המקדים, בחירת הרקע, מציאת הזוויות המתאימות ודאגה שהמוצרים יצאו בסופו של דבר בתמונה מרשימים, מפתים ומזמינים. קיים שוני, לדוגמא, בין צילומים של מוצרי מזון שונים לבין צילומי בגדים או מוצרים מסוגים שונים.

השלב השני יהיה שלב הצילום עצמו, כאשר כל מוצר יצולם מספר פעמים על מנת לבחור בסופו של דבר את התמונות הטובות והמחמיאות ביותר של המוצרים.

השלב השלישי של צילום מוצרים יהיה הריטושים והתיקונים, פעולה הנעשית באמצעות תוכנות ייעודיות כמו פוטושופ ותוכנות גרפיות אחרות. בצורה הזאת, ניתן יהיה להשיג תוצאה סופית ברמה בלתי מתפשרת.

כאמור, בסופו של תהליך המטרה תהיה ליהנות מהתמונות האיכותיות ביותר, אשר יענו על מלוא הדרישות והציפיות של בעלי העסק.  

 

בחירת הצלם המתאים למטרה

צלם מוצרים מקצועי | איציק בניונסקי

אם גם אתם מעוניינים בשירות של צלם מוצרים מקצועי, חשוב כאמור, שתקפיד לבחור בצלם מנוסה המתמחה באופן פרטני בצילום מוצרים, על מנת שהתוצאה הסופית תהיה המרשימה ביותר.

איציק ביניונסקי הוא צלם מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה בצילום מוצרים מכל הסוגים עבור חברות ועסקים מכל הענפים והתחומים.

מוזמנים להתרשם מתיק העבודות של איציק הצלם וליצור קשר לצורך קבלת פרטים נוספים בתחום של צילום מוצרים.