צרו קשר
חייגו עכשיו
052-2532943
פנו אלינו בדוא”ל:
izikbi@gmail.com

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

טפטים לתקרה

טפטים לתקרה | איציק הצלםאחד הטרנדים החדשים והפופולאריים בתחום העיצוב היום הוא שימוש בתמונות לתקרה שהן למעשה טפטים לתקרה. היתרון של תמונות אלו הוא שניתן לשחק איתם איך שרק רוצים ומגוון התמונות והציורים אשר ניתן להשתמש בו הוא כמעט בלתי נגמר. תוכלו למצוא היום כמעט כל רעיון אשר עולה בראשכם. מדבקות לתקרה יכולות להתאים לכל חלל, לבתים פרטיים עבור החדרים השונים בבית ואף לשטחים מסחריים ומשרדים. ניתן לעשות בהם גם שימוש לצורכי מיתוג מעבר לשימוש דקורטיבי בלבד. להלן כמה רעיונות טרנדיים של טפטים לתקרה במידה וחיפשתם רעיונות. 

רעיונות עבור טפטים לתקרה

1. עננים ושמיים כחולים 

2. שמיים עירוניים עם גורדי שחקים

3. שמיים כחולים בין עצים ירוקים – מעניקים תחושה של טיול בפארק

4. עיטורים שונים של פרחים וצורות 

5. שמי לילה עם ירח וכוכבים

אלו רק כמה רעיונות בשביל להמחיש כמה השמיים הם הגבול בתחום זה. ניתן ממש למצוא כל דוגמה אשר עולה על דעתכם. בעזרת טפטים לתקרה תוכלו לשדרג את העיצוב של כל חלל. 

מדבקות המיועדות לקיר ולתקרה הם כבר מזמן להיט שימושי בארץ ובעולם והן מהוות תחום חדש ישן בעולם העיצוב של ימינו. מדבקות נראות ממש כמו ציור קיר או תמונה. חשוב לציין שבעזר טפטים ניתן לעצב גם קירות ורהיטים והן משתלבות באופן טבעי בחלל החדר ומשפרות באופן משמעותי את העיצוב של החלל. 

אחד הרעיונות  המיוחדים עבור טפטים לתקרה הם הדפסת תמונות על גבי הטפס. באמצעות טכנולוגיית הדפסת תמונות אשר עומדת לרשתנו היום, ניתן לבחור כל תמונה שאנחנו אוהבים ולהדפיס אותה על טפט בכל גודל או צורה שנבחר. הטכנולוגיה של היום מעניקה לנו את האפשרות להדפיס באיכות גבוהה מאוד אשר אינה פוגמת בנראות התמונה. התקרה שלנו יכולה להראות ממש כמו חלון לכל דבר שנרצה או נבחר לראות. תמונות איכותיות ומיוחדות נוכל למצוא בסטודיו של צלם מקצועי. היום רוב הצלמים מציגים את התמונות שלהם באתר אינטרנט וכן מעניקים גם שירותי ההדפסה, כך שניתן לקבל גם את התמונה וגם את ההדפסה שלה במקום אחד מקצועי.